Kompresör ve Hava Kurutucu Lideri – Filo

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın   +90 212 671 27 27

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın
+90 212 671 27 27

Scroll Kompresör

FSK Seri Scroll Kompresör

FSK Serisi

Yağsız Scroll Kompresör

Filo FS 4

Değerli Bir Hava Kalitesi Sağlar

Filo Fsk Serisi Yağsız Scroll Kompresörler, hava kalitesine önem veren sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm ürün yelpazesi, filo filtreleri ve filo kurutucular gibi ek hat ekipmanı eklenerek artırılabilen değerli bir hava kalitesi sağlamak için kaydırmalı yağ ücreti teknolojisi kullanır. Fsk Serisi Yağsız Scroll Kompresörler ile çok özel pazar segmentleri için bile doğru hava çözümünü sunmayı amaçlıyoruz.

Eczacılık, Laboratuarlar, Hastaneler, Yiyecek ve İçecek, Hayvancılık Endüstrisi, Elektronik sektörlerine uygundur. Yüksek düzeyde hava kalitesinin gerekli olduğu ve fark yarattığı yerler.

Fsk Serisi Yağsız Scroll Teknik Özellikleri

Filo Scroll Kompresör, patentli bir statik ve emiş, sıkıştırma ve egzoz hattı kullanır. Burada statik disk, statik disk taban dairesinin merkezidir. Gaz, filtre vasıtasıyla vorteks makarasının çevresinden serbestçe emilir. Çerçeve üzerinde sabitlenen işi tamamlamak için dinamik kaydırmalar iç içe geçtiğinden, hareketli plaka eksantrik mili tarafından tahrik edilir ve küçük yarıçapın eksantrik mili etrafında dönmesi için anti-rotasyon mekanizması tarafından kontrol edilir, döner, gaz yavaş yavaş statik ve dinamik kaydırmalardan oluşan sıkıştırma odasında sıkıştırılır. Merkezi kısım tarafından sıkıştırıldıktan sonra sürekli olarak boşaltılır.

Filo FK 1200

FSK SERİSİ – SADECE HAVA KOMPRESÖRÜ DEĞİL

Günümüzde ürünlerimizi sadece performansları için değil, aynı zamanda büyük bir verimlilik panoraması için de düşünmemiz gerekiyor.

fsk serisi ile sadece temiz hava üretmek için değil, birçok yüksek değerli hedefe ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Filo’nun konsepti, kendi işlevinden daha yüksek değere sahip bir ürün tasarlamak ve sunmaktır. fsk serisinin ana odak noktası, yüksek kaliteli basınçlı hava, büyük esneklik, düşük bakım maliyetleri ve küçük ayak izi sağlamaktır. fsk serisi ile hedefi hedefliyoruz.

Temiz hava üretmenin her şey olmadığına inanıyoruz ama havayı temiz tutmanın en önemli konu olduğuna inanıyoruz. Tüm filo üretiminde olduğu gibi fsk serisinde de yönümüz budur.

Yeni nesil endüstriler için, herhangi bir üretim sürecinde çevresel ağırlığın her zaman farkında olarak, piyasaya yeni nesil ürünler sunmak istiyoruz. Bu şekilde düşünmeye başladığımızda mümkündür.

Filo FK 1200
Filo Industry 4.0

Ürünlerimizin her biri Endüstri 4.0’a uygun olarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

Scroll Kompresörler
Model
Motor Gücü (kw)
Basınç
Hava İle Yer Değişimi
Egzoz Arabirimi
Ses
Kw
Hp
Bar
l/min
İnç
dB(A)
FSK 2,2
2,2
3
8
10
250
215
1/2”
64
FSK 3,7
3,7
5
8
10
410
355
1/2”
65
FSK 5,5
5,5
7,5
8
10
570
490
3/4”
66

Filo Scroll Kompresörlerin Avantajları

• Elektronik kontrol,
• Avrupa patentli uzun ömürlü valfler,
• Yüksek dayanıklı alüminyum gövde,
• Uzun ömürlü scroll keçesi,
• Sessiz çalışma.

Scroll Şeması
Scroll Şeması 2
Filo Scroll Kompresörler

Bize Ulaşın

Edit Template