Kompresör ve Hava Kurutucu Lideri – Filo

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın   +90 212 671 27 27

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın
+90 212 671 27 27

Kurumsal

Değerlerimiz ve bizi sektörümüzün zirvesine taşıdı.

Filo Kompresör

1997'den Günümüze Türkiye'den Tüm Dünyaya Üretiyoruz.

Filo kompresör olarak değişen ve gelişen teknoloji dünyasına hizmet etmeye duyduğumuz heyecan ve istek ile karşınızdayız! İş ortaklarımıza sağladığımız en iyi ürün ve hizmetlerimizle; çalıştığımız her firmada dikkate değer izlenim bırakarak yüksek kalite kompresör ve hava kurutucu üretiyoruz.

İş ortaklarımız, partnerlerimize ve dünyaya karşı birincil sorumluluğumuz olarak; ürettiğimiz her bir ürünün verimli ve dayanıklı olması için en ince detaylarına kadar hesaplayarak çalışıyoruz. Filo kompresör ve hava kurutucularından ürün veya hizmet satın almış her bir iş ortağımızın her koşulda yanındayız. Satış öncesi ve sonrası teknik servis hizmetlerimizle ihtiyaca özel olarak hazırlanmış tüm kaynak ve çözümlerimizi; iş ortaklarımız/partnerlerimizin beklentilerinin üstünde hizmet vermek için planlıyoruz.

Her gün neden bu işi yaptığımızı& varoluş amacımızı kendimize hatırlatarak işimize, emeğimize ve iş ortaklarımıza büyük bir saygı ve hayranlık duyuyoruz. İş dünyasında dürüstlük, sadakat ve müşterilerimizle beraber büyümeye inanıyoruz.

Filo Ürün Grubu

Neden Varız?

Filo Kompresör ve Hava Kurutucuları fabrikasında üretilen kompresör ve kurutucular ile yerli üretim ve milli güce katkı sağlanmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Satış öncesi ve sonrası teknik servis hizmetlerimizle İş ortaklarımız ve partnerlerimizin ihtiyacına uygun kompresör ve hava kurutucuları üreterek beklentilerinin üstünde hizmet anlayışı ile karşılıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Filo olarak kompresör,hava kurutucuları ve parçalarını üreterek satış öncesi, sonrası ve teknik servis zamanlarınızda yanınızda oluyoruz.

Bize Ulaşın

Edit Template