Kompresör ve Hava Kurutucu Lideri – Filo

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın   +90 212 671 27 27

Satış, Bayilik ve Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın
+90 212 671 27 27

Kariyer

Filo Kompresör kariyer fırsatları için güncel özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Türkiye'nin Kompresör Markası
Filo'da Kariyer

Filo Kompresör'de çalışmak istenmesinin en önemli sebeplerinden birinin, çalışan deneyimine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz.

Yaklaşımımızı marka kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi global uygulamaları inceleyerek oluşturuyor; deneyim adımlarımızı "insan odaklı" tasarım prensipleriyle hayata geçiriyoruz.

Ekip arkadaşlarımızın tüm fikirlerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Filo ekibi için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

Stratejik İnsan Kaynakları

"Türkiye’nin Kompresörü" olma yolunda ilerleyen Filo Kompresör, liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş stratejik insan kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanları ve stajyerlerin eğitimine önem vermektedir.

Hedef: Değer Yaratmak!

Çalışan profilimizi, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinlikli, şirkete yönelik yüksek motivasyonlu, kendini öğrenmeye ve geliştirmeye meraklı, katma değer yaratmayı seven şeklinde tanımlıyoruz.

Filo'da Kariyer

Öncelik Sürekli Eğitim

Filo kompresörün gerçekleştirdiği eğitim ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra şirketleri güçlü kılan yönetici adaylığı ve konusunda uzman ve kendini geliştirmeyi seven adaylarında eğitimine önem veriyoruz.

Başvurularınızı Bekliyoruz

Filo Kompresör'ün büyüyen ekibine katılmak isteyen değerli adayların güncel özgeçmişlerini bekliyoruz. Aşağıdaki form üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Kariyer Formu

Filo’lu olmak için son adımdasınız.
Güncel bilgilerinizi ve özgeçmişinizi aşağıdaki formdan bize gönderebilirsiniz.
İnsan Kaynakları departmanımız değerlendirme sonucunda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.